Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 11:04 Bu haber 443 kez okundu
 
Bayram İçin Kriz Masası Kuruldu
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi bünyesinde kriz masası oluşturulduğunu, kriz masasının başına da Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’i getirdiklerini söyleyerek, Özdemir’in cep telefonu numarasını Bolu halkı ile paylaştı.
GÜNDEM Haberi
Bayram İçin Kriz Masası Kuruldu

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, düzenlediği basın toplantısında 4 günlük sokağa çıkma yasağının getirildiği Ramazan Bayramı süresince Bolulular’ın ihtiyaçlarının karşılanması için Bolu Belediyesi olarak kriz masası kurduklarını söyleyerek, Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ve danışmanı İsmail Özgünevlioğlu’nun cep telefonunu numaralarını Bolulular ile paylaştı.

Başkan Tanju Özcan, “Belediyemiz bünyesinde bir kriz masası oluşturduk. Bu kriz masasının başına da belediye başkan yardımcımız Rasim Özdemir’i getirdik. Vatandaşlarımız 444 26 58 numaralı belediye hattını her türlü ihtiyaçları için 24 saat arayabilirler.  444 26 58 numaralı hatta ulaşamadım veya ulaştım ama işinin görülmediğini söyleyen vatandaşlarımız Rasim Özdemir’e cep telefonundan ulaşabilirler. Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’in cep telefon numarası 0 505 802 12 74’tür. Benim numaramı vatandaşlarımız biliyorlar. Danışmanım İsmail Özgünevlioğlu’nun da telefon numarasını paylaşmak istiyorum. Danışmanım İsmail Özgünevlioğlu’nun cep telefon numarası 0532 472 31 66’dır. Bu numaralara da her türlü ihtiyaç için 24 saat erişim imkanı sağlamak istiyoruz. Vatandaşlarımızın sağlıklı, huzurlu, ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde giderildiği bir bayram yaşatmak istiyoruz. Her türlü tedbiri aldık ancak ön göremediğimiz bir durum olursa diye ekstra bir kriz masası kurduk. Kriz masasının başındaki başkan yardımcımızın telefon numarasını, kendi  danışmanımın numarasını da her türlü ihtiyaçta arayabilirler” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Haber Düzce Ekibi
Etiketler: Bayram, İçin, Kriz, Masası, Kuruldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı