Haber Detayı
23 Kasım 2018 - Cuma 12:58 Bu haber 1025 kez okundu
 
Beklenen İsim Bende Varım Dedi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Cemal Aksan, “Şehrimizin yıllardan beri olan sorunlarına bu sorunların çıkış noktalarına karşı projelerimiz mevcuttur. Bu görev bize nasip olursa en önemli hedefimiz Düzce’yi tüm Düzceliler’le planlamak.” dedi.
- Haberi
Beklenen İsim Bende Varım Dedi

 

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nde aday adayı başvuruları devam ediyor. İş insanı ve aynı zamanda uzun yıllardır STK temsilciliği yapan Cemal Aksan da dün genel merkeze giderek resmi başvurusunu yaptı. Ardından Düzce’ye dönerek, parti binasında il yönetimiyle bir araya geldi.Başvurusunun ardından ilk ziyaretini Öncü Medya Grubu’na gerçekleştiren Cemal Aksan, Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven ile bir araya geldi. Aksan, burada yaptığı açıklamada, aday adaylığı sürecini ve Düzce için düşüncelerini değerlendirdi.

Amacımız en iyi şekilde hizmet edebilmek”
Aksan, yoğun istişareler sonucu aday adayı olmaya karar verdiğini belirterek, şöyle konuştu: “MHP Düzce Milletvekilimiz Sayın Ümit Yılmaz, İlçe Başkanımız Sayın İlhan Caboğlu, teşkilat mensuplarıyla daha önceden yapmış olduğumuz istişareler neticesinde ve kamuoyunda adımın sıkça geçmesinden konuyla alakalı sevdiğim, saydığım isimler ve sivil toplum başkanları aday olmam yönünde temennide bulundular. İstişareler neticesinde aday olmaya karar verdik. MHP, genel seçimlerde 1 milletvekili çıkartarak Düzce’de zaten artan tarafını belli etmiştir. Halkımızın MHP’ne artan bir teveccühü mevcuttur. Önümüzdeki yerel seçimlerde de daha çok artarak çıkacağını düşünüyorum. Vatandaşa hangi partiye oy vereceksiniz diye sorduğumuz zaman MHP’ne oy vereceklerini söylüyorlar. Herhangi bir aday ismi söylenmiyor. Ben dahil aday olan ve aday olacak diğer arkadaşlarımızın hepsi çok kuvvetli, hepsi işini layığıyla yapacak insanlardır. Bundan dolayı hiçbir şüphemiz yoktur. Amacımız burada en iyi şekilde hizmet edebilmek.”

Aday gösterilen arkadaşımız bizim için bir başkandır”
Düzceliler’in kendilerini tercih ettikleri takdirde bugünün değil gelecek 50 yılın şehrini planlayacak ekiple beraber hizmet etmek istediklerini ifade eden Aksan, “Şahsım aday gösterilse de gösterilmese de, aday gösterilen arkadaşımız bizim için bir başkandır. Biz de onun arkasında son güne kadar elimizden geldiği kadar mücadele edeceğiz. Şahsım aday gösterilirse eğer 10 yıllık bir sivil toplum geçmişim var. Şehrimizin yıllardan beri olan sorunlarına bu sorunların çıkış noktalarına karşı projelerimiz mevcuttur. Bu görev bize nasip olursa en önemli hedefimiz Düzce’yi tüm Düzceliler’le planlamak. Yapacak olduğumuz icraatların bir çoğunda STK ve diğer siyasi partiler olmak üzere şehrin akil insanları dediğimiz şehrin dinamiğini oluşturan insanlar dediğimiz muhtarlar ve o mahallenin önde gelen insanları olmak üzere istişarelerle ilerleyip yatırım yapmak istiyoruz. Düzce’nin 2 yılda kabuk değiştireceği bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz.”

Cemal Aksan, Düzceyi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği (DÜZDER) Başkanlığı, Düzce Dernekler Federasyonu (DÜZDEF) Kurucu Başkanlığı ve Başkan Yardımcılığı, Düzce Kent Konseyi Gençlik Meclisi Kurucu Başkanı görevlerinde bulunmaktadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beklenen, İsim, Bende, Varım, Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı