Haber Detayı
17 Mayıs 2019 - Cuma 10:57 Bu haber 939 kez okundu
 
Düzce Doğa Okulları İftarda Buluştu
Düzce Doğa Okulları'nın geleneksel iftar yemeği yoğun bir katılımla düzenlendi. Tüm idareci ve öğretmenleri bir araya getiren iftar programında birlik ve beraberliğin güzel bir örneğini sergiledi.
GÜNDEM Haberi
Düzce Doğa Okulları İftarda Buluştu

Düzce Doğa Okulları tarafından her yıl Ramazan ayında düzenlenen geleneksel iftar yemeği dün akşam Doğa Okulları Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

Düzce Doğa Okulları öğretmenleri ve idarecilerinin bulunduğu yaklaşık 150 kişiyi buluşturan iftar yemeğinde kaynaşmanın da güzel bir örneği sergilendi.

Düzce ve Bolu Doğa Okulları Kurucusu Önder Tonyalı ve eşinin misafirlerle yakından ilgilendiği ve tek tek ilgilenerek sohbet ettiği programda yemeğin ardından iftar duası edildi. Birlik ve beraberlik duygularının daha da güçlendiği Ramazan ayında Kurucu Önder Tonyalı'nın her yıl düzenlemeye özen gösterdiği ve geleneksel hale getirdiği iftar yemeği kurum çalışanlarının bir araya gelmesine sağladı.

Düzce Doğa Okulları Sosyal Tesislerinde bulunan havuz etrafında açılan orucun ardından tüm misafirler bol bol sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından tesisten ayrıldı.

 

HABER DÜZCE EKİBİ

haberduzce.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Düzce, Doğa, Okulları, İftarda, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı