Haber Detayı
15 Eylül 2018 - Cumartesi 15:35 Bu haber 2166 kez okundu
 
Düzce Medyasında Tarihi İmzalar Atıldı
Bünyesinde Düzce’nin ilk yerel televizyonunu barındıran ve kurucusunun Önder Tonyalı olduğu Öncü Medya Grubu, Türkseven Şirketler Grubu'na satıldı.
GÜNDEM Haberi
Düzce Medyasında Tarihi İmzalar Atıldı

Düzce medyasında tarihi bir imza atıldı. Düzce'nin ilk yerel televizyonu olan Öncü TV’yi de bünyesinde barındıran, Öncü Medya Grubu, Faruk Türkseven'in sahipliğindeki Türkseven Şirketler Grubu'na resmen satıldı. İmza töreni Cedidiye Mahallesi Göksel Sokak'taki Öncü Medya binasında gerçekleştirildi. İmza törenine Öncü TV Kurucusu Önder Tonyalı ve şirketin yönetim kurulu üyeleri ile Türseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Türkseven ile yakınları ve avukatları katıldı.

Atılan imzaların ardından Öncü Medya Grubu çatısı altında bulunan Öncü TV, Öncü Radyo ve Manşet Gazetesi Türkseven Şirketler Grubu'nun oldu. 

Öncü Medya Grubu’nun devir teslim töreninde bir konuşma yapan Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Türkseven, "Söylenecek çok söz var ama çeyrek asra yakın zamandır özenle, sabırla, istikrarla büyüyen Öncü’yü bu yaşından sonraki yaşamında dününü unutmadan yarınlara emin adımlarla hep birlikte taşıyalım. 24 yıldır verilen emeği Düzce’ye yakışan şekliyle Türkseven ailesinin tecrübe ve gücü ile Türkiye kamuoyuna taşımak hedefimizdir. Mesele Düzce ise gerisi teferruattır. Biz doğrunun hakikatin ve Düzce’nin kazanımları için nerede durulacaksa orda duracağız. Bizi arayan soran bilmek bulmak isteyen herkes Düzce merkezinde Düzce ekseninde görecektir.” şeklinde konuştu.  

Türkseven ayrıca, “Öncü Medya’nın devri öncelikle Düzce halkına, Sayın Tonyalı’ya ve Türkseven ailesine hayırlı uğurlu olsun. Hayır niyetle; doğru yerde, doğru zamanda, doğru kurumla, doğru kararla gerçekleştirilen bu hayırlı iştirak dünden bugüne emek veren herkese hayırlara vesile olsun." şeklinde konuştu.

Türkseven’in ardından konuşan Önder Tonyalı, "24 yıl önce bu yolculuğa çıktım. Burada yıllardır birlikte çalıştığım çalışanlarım var. Bugüne kadar 700'e yakın çalışanım olmuştur. Hepsiyle Düzce'ye hizmet etmek için kol kola verdik. Türkseven Şirketler Grubu ile yaptığımız görüşmeler sonucunda anlaşma sağlayarak bugün resmi imzaları attık. Öncü Televizyonu ile Öncü Radyo ve 25 Eylül 2006 tarihinde yayın hayatına başlayan Manşet Gazetesi'nin yeni döneminde de basının öncüsü olmaya devam edeceğinden şüphem yok. Hayırlı, uğurlu olsun." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Düzce, Medyasında, Tarihi, İmzalar, Atıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı