Haber Detayı
27 Eylül 2018 - Perşembe 13:21 Bu haber 2005 kez okundu
 
Kızılay'da Sular Durulmuyor
Dün sabah saatlerinde Düzce kamuoyuna duyurduğumuz Kızılay Düzce Şubesi Yönetim Kurulunun görevden alınması haberinin yankıları devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Kızılay'da Sular Durulmuyor

Memur-Sen Operasyonu Şimdilik Hüsrana Uğradı

Kızılay genel merkezinden alınan bilgilere göre dün akşam saatlerine doğru, Avukat Halil Aydın'ın başkan olarak atamasının yapıldığı bilgisi ulaşmış, ardından Avukat Halil Aydın da kendisinin ortağı olduğu avukatlık bürosunun internet sitesindeki, bilgileri arasına “Türk Kızılayı Düzce Şube Başkanı” bilgisini yazmıştı.

Avukat Halil Aydın'ın ortağı olduğu avukatlık bürosunun sitesinde bulunan, Halil Aydın'ın "Hakkında" yazısı. 26.09.2018 

 

Memur-Sen Eski Başkanı Orhan Kılıç ve Eski Milletvekili İbrahim Korkmaz cephesi tarafından Kızılay Genel Merkezinde yapıldığı söylenen görevden alma ve yeni atama söylentisi bugun farklı bir hal aldı.

Dün akşam saatlerinde kendi avukatlık şirketinin internet sitesini “Türk Kızılayı Düzce Şube Başkanı” yazan Halil Aydın bu bilgiyi internet sitesinden kaldırdı.

Avukat Halil Aydın'ın ortağı olduğu avukatlık bürosunun sitesinde bulunan, Halil Aydın'ın "Hakkında" yazısı. 27.09.2018

 

Kızalay Başkanlığı İcra Heyeti Toplanacak

Kızılay Genel Merkezin'den gelen bilgilere göre Kızılay Başkanlığı İcra Heyeti toplanarak Düzce Kızılay Şube Başkanını belirleyecek. Adı geçen isimler içinde Memur-Sen grubunun desteklediği Halil Aydın ve Eski Genel Sekreter Yaşar Özdemir isimleri ön plana çıkıyor. 

Keskin ve Dilber Yaşar Özdemir Diyor

Adı öne çıkan isimlerden biri olan Eski Genel Sekreter Yaşar Özdemir'i Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve Avukat Ali Dilber'in desteklediği fakat kamuoyuna yansımayan başka bir isminde bu koltuğa atanabileceği söyleniyor.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kızılay'da, Sular, Durulmuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı