Haber Detayı
15 Eylül 2018 - Cumartesi 16:49 Bu haber 3782 kez okundu
 
Korkmaz'dan Özlü'ye Sert Sözler
Ak Parti 24. Dönem Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, Düzce TV’de katıldığı programda 25. Dönem Düzce milletvekili ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü hakkında gündem yaratacak ifadelerde bulundu. Korkmaz, Ak Parti’nin Düzce’de bir milletvekili kaybetmesinin sorumlusunun da Özlü olduğunu dile getirdi.
SİYASET Haberi
Korkmaz'dan Özlü'ye Sert Sözler

Ak Parti 24. Dönem Milletvekili İbrahim Korkmaz, Düzce TV’de katıldığı programda, gündem yaratacak ifadeler kullandı. Korkmaz, 25. Dönem Düzce Milletvekili ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün, seçimlerde Ak Parti’nin Düzce’de bir milletvekili kaybetmesinin sorumlusu olduğunu söyledi. Korkmaz Ak Parti’nin Düzce’de bir milletvekili kaybetmesi ile ilgili olarak katıldığı programda şu ifadelere yer verdi. “Düzce’de bir bakanınız vardı. Bakanın olduğu ilde seçim kaybediyorsanız Fahri Bey’de niye suç arıyorsunuz? Gidin Faruk Bey’de arayın suçu. Faruk Özlü’nün başarısızlığıdır bu.”

 

“ÖZLÜ BAŞARISIZ OLDUĞUNU SAVUNMA SANAYİİNDEKİ HERKES BİLİR”

 

Korkmaz, Faruk Özlü’nün Savunma Sanayii’nde görev yaparken de başarısız olduğunu dile getirdi. İbrahim Korkmaz, “Bakan olacaksın, tank yaptım, top yaptım, uçak yaptım diye desteksiz atacaksın ki hiç birini yapmamışsın. Çünkü savunma sanayiini ben çok iyi biliyorum. Gelsin, itirazı varsa hodri meydan, budada konuşalım. Ne kadar başarısız olduğunu savunma sanayiindeki herkes bilir. Özlü’nün savunma sanayiindeki patronu, benim 40 yıllık arkadaşım, ben bilmiyor muyum senin bu tankta, tüfekte, uçakta hiç bir etkin olmadığını.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Korkmaz'dan, Özlü'ye, Sert, Sözler,
Yorumlar
Haber Yazılımı