Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 17:40 Bu haber 1357 kez okundu
 
Rektör Çakar Gazi Yakınları ile Bir araya geldi
Düzce Üniversitesi Rektörü, Düzce Üniversitesi’nde görev yapan gaziler, şehit ve gazi yakınları ile bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
Rektör Çakar Gazi Yakınları ile Bir araya geldi

Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, gaziler, şehit ve gazi yakınlarına kapılarının her zaman onlara açık olduğunu ifade etti.

 

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Gaziler Günü kapsamında Düzce Üniversitesi’nde görev yapan gaziler, şehit ve gazi yakınları ile bir araya geldi. Rektörlük Çalıştay Salonu’nda gerçekleşen programa; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç ve Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş katıldı.

 

Düzce Üniversitesi’nde görev yapan gaziler, şehit ve gazi yakınları ile yakından ilgilendiklerini, sorunlarını çözmeye hazır olduklarını ve kapılarının her zaman onlara açık olduğunu ifade eden Rektör Çakar, ülkemizin güvenliği ve istikbali için hayatlarını ortaya koyan gazilerimize şifalar, şehitlerimize de Allah’tan rahmet diledi.

 

Bu buluşmaları geleneksel hale getirmek istediklerini belirten Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, tüm gazilerimizin Gaziler Günü’nü kutlayarak kendilerine iş hayatlarında huzur ve başarı dileklerinde bulundu.

Kaynak: Editör: Haber Düzce Ekibi
Etiketler: Rektör, Çakar, Gazi, Yakınları, ile, Bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı