Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 03:14 Bu haber 1882 kez okundu
 
Sosyal Medya Paylaşımları İhraç Ettirdi
24. Dönem AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın sosyal medya hesabı üzerinden, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Ak Parti Düzce Eski İl Başkanı Hikmet Keskin’e yönelik sert ifadeleri partisinden ihraç edilmesine sebep oldu.
SİYASET Haberi
Sosyal Medya Paylaşımları İhraç Ettirdi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü belediye başkanlığına adaylığı sürecinde sürekli sert ifadeler ile eleştiren Düzce Eski Milletvekili İbrahim Korkmaz kesin ihraç talebiyle AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edilmesinin ardından, Ocak ayında hakkında karar verilen kararla partisinden ihraç edildi.

İbrahim Korkmaz'ın ihraç kararının alındığı “Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı” antetli belgede, Korkmaz’ın sosyal medya hesabında yapılan incelemede, “Bu arkadaşın Başkan olmaması lazım. Bunun sebebi gayet açık. Çünki bu arkadaş; beceriksizdir, yalancıdır, sinsidir, korkaktır ve komplocudur. Son derece vefasızdır, en yakın arkadaşını bile anında satar. Kindardır. Mertlik nedir bilmez. Düşmanlığını belli etmez”, “Dikkat; Aşağıdaki sevimli şeylere bakacak birisi aranıyor. Daha önceden KÖPEK BAKAN ve bu konuda tecrübe sahibi olan kişiler tercihimizdir. :)”, “Zırt pırt koular için basın toplantısı düzenlerken yanınıza aldığınız; “HİKMETİNDEN ASLA SUAL OLUNMAYAN” Zangoçunuzu ve saz ekibinide arkanıza almayı unutmayın”, “Heeeey Bakanının Zangoçuu!... Faruk Özlü’de senin gibi bir Akepe’lidir. Ben ise Akparti’liyim. Anladın mı kuş beyinliii?”, “F.Özlü’nün Başkan olacağından zerrece şüphem yok. Nereye mi? Nereye olacak? Tabi ki en büyük eseri olan Köpek Barınağına.” “Bu Mesaj Sadece Kuduz Köpek Bakan Bir Arkadaşı İlgilendirmektedir.”, “Sana son defa söylüyorum.  Bu iti hemen belediye ekiplerine teslim edip itlaf ettirmezsen; SENİN “KÖPEK BAKAN” BİR ŞAHIS OLDUĞUNU DÜNYA ALEM BİLECEK HABERİN OLSUN”, “Diyorum ki; bu kuduz köpek beni ısırıyor! Diyor ki; Sen de onu ısır fakat sahibine dokunma! HADİ LAN ORDAN…”, “Farık ÖZLÜ Kimdir? Devletin kendisine tahsisi ettiği aracı ve korumaları karısının emrine tahsis ederek, devletin kesesinden eşine imkan sağlayan dürüstlük timsali bir adamdır”, “Faruk ÖZLÜ Kimdir? Bakanlığı Döneminde bizim medeniyet davamıza gönül veren bürokratlarımızı kıyıma uğratıp, yerlerine CHP ve MHP’nin ULUSALCI kanadına mensup kişileri dolduran kişidir” ve buna benzer birçok paylaşımları olduğu dosyasının incelenmesi neticesinde anlaşılmıştır.” İfadelerine yer verildi.

Alınan kararla, İbrahim Korkmaz parti tüzüğünün 117/7 maddesi gereğince partisinden kesin olarak ihraç edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sosyal, Medya, Paylaşımları, İhraç, Ettirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı