Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 16:16 Bu haber 3805 kez okundu
 
Tırnakçı Kadın Kameralara Yakalandı
Düzce’de telefon satışı yapan bir iş yerine giderek alışveriş yapma bahanesiyle tırnakçılık yapan genç kadın, iş yeri yöneticisinin dikkati sonucu yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
Tırnakçı Kadın Kameralara Yakalandı

Düzce'de telefon satışı yapan bir iş yerine giderek alışveriş yapma bahanesiyle tırnakçılık yapan kadın, iş yeri yöneticisinin dikkati sonucu yakalandı. 100 TL'yi avucuna saklayan kadın foyasının meydana çıkma anları ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Düzce merkezinde bulunan İstanbul Caddesi üzerindeki bir GSM şirketi bayisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre sabah saatlerinde telefon satışı yapan GSM şirketi bayisine gelen genç bir kadın, aldığı hafıza kartının ödemesi için kasadaki bayana 200 TL uzattı. Kasiyerin verdiği para üstünün eksik olduğunu söyleyen kadın, parayı tekrar kasiyere geri vermek istedi.. Kasiyerin parayı tam verdiğini söylemesi üzerine kadın itiraz edince, iş yeri yöneticisi olaya dahil oldu.

Alışveriş bahanesi ise 100 TL'yi avucuna sakladı

Olayın ne olduğunu soran yönetici, kadın parayı eksik aldığını iddia etmesi üzerine kadının elindeki cüzdanı göstermesini istedi. Yöneticinin talebini kabul etmeyen genç kadın, cüzdanını vermeyi reddetti. Talebi kabul edilmeyen yönetici, genç kadını kolundan tutup çekerek elindeki cüzdanı aldı. Cüzdanı aldığında genç kadının elini kapattığını gören yönetici, kadının avucunu açtığına eksik olan 100 TL'yi avucuna sakladığını gördü. Parayı kadın avucundan alarak kasiyere veren yönetici, tırnakçılık yapan genç kadını yakalamak istese de genç kadın hızla dışarı çıkarak gözden kayboldu

Tırnakçı kızın foyası işte böyle meydana çıktı

İş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen anlarda, aldığı kart için kasiyere para uzatan kadın, kasiyerin verdiği para üstünü önce elindeki cüzdanın üzerine koyuyor. Bir süre parayı sayarmış gibi yapan kadın, daha sonra paraları kasiyere doğru sayarak eksik olduğunu söylüyor. Bu sırada kasaya gelen yönetici ise, kadının kolundan tutarak avucuna sakladığı parayı alıyor.

Olayın ardından iş yeri yöneticisinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kameralarını inceleme altına aldı. Şahsın görüntülerini inceleyen ekipler, kaçan kadını yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tırnakçı, Kadın, Kameralara, Yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı