Haber Detayı
13 Ekim 2021 - Çarşamba 14:35 Bu haber 1505 kez okundu
 
Düzce'de 1 Günde 3 Ölüm
Yeni tip koronavirüs salgını Düzce’de her geçen gün daha da kötü bir hal alıyor. Virüs nedeniyle 1 günde 3 kişi hayatını kaybetti. Vaka sayısı, yoğun bakımda yatan hasta sayısı ve entübe olan hasta sayısının da artmaya devam ettiği Düzce’de, uzmanlar kalabalık ortamlara girilmemesi gerektiğinin altını çizerek maske, mesafe ve temizlik kurallarına tam uyum ve aşı olma çağrısını bir kez daha yineledi.
SAĞLIK Haberi
Düzce'de 1 Günde 3 Ölüm

1 Temmuz’da başlayan tam normalleşme sürecinin ardından Düzce’de yeni tip koronavirüs salgını her geçen gün daha da kötü bir hal alıyor. Kentte salgın tehdidi büyümeye devam ederken ölümcül etkisini de her gün artıyor. Düzce’de son 1 günde 3 kişi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

 

Vaka yoğunluğunun en yüksek olduğu 2. il olan Düzce’de son 1 günde 3 kişi daha hastalığa yenilerek hayatını kaybetti. Son kayıpların ardından Düzce’de yeni tip koronavirüs kaynaklı ölümlerin sayısı 231’e yükseldi.

 

Salgının başından bu yana koronavirüse yakalananların sayısı 52 bin 351’e ulaştı.

 

13 Ekim itibariyle evlerinde ve hastanelerde 3 bin 709 kişinin tedavilerine devam ediliyor. Hastalığı ağır geçiren 31 kişi yoğun bakım servisinde yaşam savaşı verirken, bunlardan 15’i entübe ediliyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Düzce'de, 1, Günde, 3, Ölüm,
Yorumlar
Haber Yazılımı