Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 13:51 Bu haber 3952 kez okundu
 
GNR Turizm Farkıyla İnanç Turunu Kaçırmayın
Düzce’de turizm sektörünün öncü kuruluşlarından GNR Turizm her yıl Ramazan Ayı’nda olduğu gibi bu yılda da “İnanç Turları”na devam ediyor.
KÜLTÜR Haberi
GNR Turizm Farkıyla İnanç Turunu Kaçırmayın

Düzce’nin turizm sektöründe öncü kuruluşlarından olan GNR Turizm, Büyük Gap Turu, Karya Turu, Karadeniz-Batum Turu, Lavanta Turu, Kars – Erzurum Turu, Kısa Karadeniz – Batum Turu, Kısa GAP Turu, Kuladokya Turu gibi turlarının yanına Ramazan Ayı nedeniyle İnanç Turlarını da ekledi.

 

Yıllardır turizm sektöründe Düzce’de ilklere imza atan GNR Turizm, Düzceliler’i bir çok yere taşıyarak, Düzceli misafirlerine yeni yerleri görebilme, gezebilme imkanı sundu.

 

Daha önceki yıllarda da düzenlediği “İnanç Turları”nı bu yıl yeniden düzenleyen GNR Turizm’in bu yılki İnanç Turunun içeriğinde, İstanbul’un tarihi camilerini ve türbelerinin gezilmesi, boğazda semazen gösterileri eşliğinde iftar yapma imkanı bulunuyor.

 

25 Mayıs, 26 Mayıs ve 2 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan İnanç Turları için ayrıntılı bilgi ve rezervasyon yaptırmak istiyorsanız, www.gnrturizm.com adresine tıklayabilir ya da 0 380 524 00 20 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Haber Düzce Ekibi
Etiketler: GNR, Turizm, Farkıyla, İnanç, Turunu, Kaçırmayın,
Yorumlar
Haber Yazılımı