Haber Detayı
05 Kasım 2021 - Cuma 10:49 Bu haber 319 kez okundu
 
Kızılay Başkanı Kerem Kınık Düzce'ye Geldi
Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Kızılay Düzce Şubesi’ni ziyaret etti. Dr. Kınık’ı Düzce Şube Başkanı Av.Arb. Halil Aydın ve gönüllüler ağırladı.
GÜNDEM Haberi
Kızılay Başkanı Kerem Kınık Düzce'ye Geldi

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Düzce’ye gelerek derneğin Düzce şubesini ziyaret etti. Dr. Kınık’a Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç ve Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan da eşlik etti.

 

Kızılay heyetini Düzce Şube Başkanı Av.Arb.Halil Aydın, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler ağırladı. Dr. Kınık’a Kızılay’ın Düzce’de gönüllere dokunan faaliyetleri, hakkında bilgi verildi. bir araya geldi, faaliyetlerimizle ilgili bilgi aldı.

 

Gençlere çağrı yaptı

 

Daha sonra Kızılay Düzce Çok Amaçlı Salonu’nda gönüllü gençlerle bir araya gelen Kınık, Kızılay gönüllüsü olmanın önemine değinerek gençlerden yeni projeler yeni çalışmalar beklediğini dile getirdi. Kınık, aynı zamanda kan bağışı ve kök hücre bağışına dikkat çekerek şifa bekleyen hastalara destek olma çağrısında bulundu.

 

‘Düzce Kızılay tarihinde önemli bir yere sahip’

 

Konuşmasında Düzce’ye ayrı bir parantez açan Kınık, Düzce’nin Kızılay tarihinde önemli yere sahip olduğunu belirterek Kızılay’a hizmet eden, bağış yapan, destek olan herkese teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kızılay, Başkanı, Kerem, Kınık, Düzce'ye, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı