Haber Detayı
03 Kasım 2021 - Çarşamba 16:18 Bu haber 361 kez okundu
 
Meteoroloji'den Sis Uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son raporuna göre yarından itibaren artacak olan hava sıcaklıkları nedeniyle Düzce’de 5 gün boyunca sisli ve puslu hava hüküm sürecek. Genellikle sabah ve gece saatlerinde görülecek olan sis ve pus hadiselerinin görüş mesafesinde azalmaya sebep olacağı tahmin edilirken vatandaşlar da uyarıldı.
GÜNDEM Haberi
Meteoroloji'den Sis Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son hava tahmin raporuna göre perşembe gününden itibaren hava sıcaklıkları yurt genelinde artarak mevsim normallerinin üzerine çıkacak. Artan sıcaklıklarla birlikte Düzce, Çankırı, Kırıkkale, Bolu, Karabük, Zonguldak ve Bartın’da 5 gün boyunca sisli hava etkisini gösterecek.

 

Sabah ve gece saatlerine dikkat!

 

Genellikle sabah ve gece saatlerinde görülecek olan sis ve pus hadiselerinin görüş mesafesinde azalmaya sebep olacağı tahmin ediliyor. Sis ve pus hadislerininpazartesi akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

 

Vatandaşlar uyarıldı

 

Meteoroloji, bölgede yaşayan vatandaşları “Meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı güncel tahmin ve uyarıları takip etmeleri önem arz etmektedir.” cümleleriyle uyardı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Meteoroloji'den, Sis, Uyarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı