Haber Detayı
14 Ekim 2021 - Perşembe 12:49 Bu haber 427 kez okundu
 
Netflix Türk Dizisinin Fragmanını Paylaştı
Netflix'in 5 Kasım 2021 tarihinde yayınlayamaya başlayacağı, 1955 yılında İstanbul'da geçen Türk dizisi Kulüp'ün fragmanı yayınlandı.
GÜNDEM Haberi
Netflix Türk Dizisinin Fragmanını Paylaştı

Netflix, yedinci Türk dizisini duyurdu. 1955’in İstanbul’unda geçen Kulüp ismindeki dizi, gece kulübünde çalışan bir genç kadının hikayesini anlatıyor.

 

Dizinin yapımını Son Yaz, İstanbullu Gelin, Vatanım Sensin dizilerinden tanınan O3 Medya, yapımcılığını ise Saner Ayar ve Ayşe Durmaz üstleniyor. Yönetmenliğini ise Seren Yüce yapıyor.

 

Dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış ve Metin Akdülger yer alıyor.

 

KONUSU

 

1955 İstanbul’unda geçen hikaye, dönemin devrim yaratan gece kulübünde çalışan eski mahkum Matilda ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in yaşam macerasını anlatıyor. Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye, onu Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çalışacak; bir yandan da gece hayatındaki çalışma arkadaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yöneticisi Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye uğraşacaktır. Müşteriler için cennet, çalışanlar için bir cehennem olan Kulüp, Matilda’nın gelişiyle yepyeni bir ruha bürünecek; her biri kendi hikayesinin “öteki”si olan karakterlerimiz için bir yuvaya dönüşecektir. Belki de en güzel aile, ailesizlerin kurduğudur.

 

DİZİNİN FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Netflix, Türk, Dizisinin, Fragmanını, Paylaştı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı