Haber Detayı
04 Kasım 2021 - Perşembe 15:53 Bu haber 1076 kez okundu
 
Üvey Babasının 4 Yıldır Yaptığını Mektuba Yazdı
Cumayeri’nin Sırtpınar Köyü’nde iddiaya göre; 4 yıldır üvey babasının cinsel istismarına maruz kalan engelli kız çocuğu, tekstil sektöründe çalışan annesinin çantasına işe gitmeden gizlice koyduğu mektupla maruz kaldığı iğrençliği satır satır anlattı. Mektubu okuyan anne soluğu jandarmada alırken, gözaltına alınan 60 yaşlarındaki A.K. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
ASAYİŞ Haberi
Üvey Babasının 4 Yıldır Yaptığını Mektuba Yazdı

Cumayeri Sırtpınar Köyü’nde iddiaya göre; eşinin ilk evliliğinden olan engelli kızına yıllardır tecavüz eden A.K. çocuğun her şeyi, mektupla annesine anlatması sayesinde yakayı ele verdi.

 

4 yıl önce hayatını A.K. ile birleştiren kadın, geçtiğimiz hafta öğrendiği kan donduran gerçekle hayatının şokunu yaşadı.

 

A.K. ile evlendiğinde henüz 9 yaşında olan bacaklarından engelli kızını, tekstil fabrikasında çalıştığı için evde bırakmak zorunda kalan kadın, iddiaya göre; kocasının evladını yıllardır istismar ettiğini bugün 13 yaşında olan evladının yazdığı mektupla öğrendi.

 

Tüm yaşadığı iğrençlikleri kağıda döktüğü ve işe gitmeden önce mektubu gizlice annesinin çantasına koyduğu öne sürülen çocuğun, 9 yaşından bu yana maruz kaldığı istismarı anlatarak annesinden yardım istediği iddia edildi.

 

Kızı gibi kendisi de bacaklarından engelli olduğu için tekerlekli sandalyeye mahkum olan annenin işyerinde fark edip okuduğu mektuptan sonra hemen jandarmaya giderek resmi nikahlı kocası A.K.’dan şikayetçi olduğu öğrenildi.

 

İhbar üzerine gözaltına alınan A.K. jandarmadaki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevinde gönderildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Üvey, Babasının, 4, Yıldır, Yaptığını, Mektuba, Yazdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı