sol
Sağ

Bıyık: Amacımız Üyelerimize Üst Düzeyde Hizmet Edebilmek

Gündem 08.09.2023 - 13:40, Güncelleme: 08.09.2023 - 13:40 5966+ kez okundu.
 

Bıyık: Amacımız Üyelerimize Üst Düzeyde Hizmet Edebilmek

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 21 Eylül'de ihalesi gerçekleştirilecek olan yeni hizmet binasını mevcut varlıkları satmadan görev süreleri içerisinde Düzce’ye kazandırmaya kararlı olduklarını, amaçlarının 4 bin 500'ün üzerinde üyesine en üst düzeyde hizmet edebilmek olduğunu ifade etti.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 21 Eylül'de ihalesi gerçekleştirilecek olan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binası ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bıyık, yönetim kurulunun en önemli hedeflerinden birinin Düzce'nin artan ticaret hacmine cevap verebilecek bir hizmet binasını Düzce’ye kazandırmak olarak belirlediğini, “Yönetim Kurulu’muzun en önemli hedeflerinden biri Düzce'ye yakışacak, modern teknolojinin imkanlarının kullanıldığı, Düzce'nin artan ticaret hacmine cevap verebilecek bir hizmet binasını kazandırmak olarak belirledik.” sözleriyle ifade etti.   İhale aşamasına gelindi Bıyık, konuyla ilgili çalışmalara kısa sürede başladıklarını ifade ederek, “Hemen bir komisyon oluşturduk ve komisyonumuz da projelendirme çalışması başta olmak üzere yasal gereksinimlerin tamamını mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak ihale aşamasına getirdi.” açıklamalarında bulundu.   “Mevcut varlıklarımızı satmadan binayı Düzce’ye kazandırmaya kararlıyız” Uzun yıllardır atıl durumda olan arazimize mevcut varlıklarımızı satmadan, farklı finansal seçeneklerle Düzce'nin sanayisine ve ticaretine dinamizm katacak olan yeni hizmet binamızı görev süremiz içerisinde kazandırmaya kararlıyız. “Bina tamamlandığında 20- 25 yıl Düzce iş dünyasına hizmet edecek” Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Düzce TSO) mevcut binasının artan üye sayısına ve dolayısıyla oluşan ihtiyaçları karşılamakta yetersiz kaldığını ve ifade eden Bıyık, 4500'ün üzerinde üyemize en üst düzeyde hizmet edebilmek, üyelerimizi ve diğer misafirlerimizi temsil ettiğimiz 4500 üyemiz adına daha ferah fiziki imkanlarla ağırlayabilmek en önemli amaçlarımızdan biri. Mevcut binamızın fiziki koşulları artan üye sayımızı ve bundan kaynaklı oluşan ihtiyaçlarımızı karşılama noktasında artık yetersiz kalıyor. İnşallah yeni hizmet binamız tamamlandığında, mevcut hizmet binamızda olduğu gibi 20-25 yıl Düzce iş dünyasına hizmet edebilecek durumda olacak. Bıyık, teşekkürlerini unutmayarak sözlerini tamamladı: Yeni hizmet binası konusunda özveri ile gayret eden inşaat komisyonumuz başta olmak üzere her aşamada bizleri bu konuda cesaretlendiren tüm meclisimize teşekkür ediyoruz. Gerek yasal izinlerin alınması noktasında, gerekse yeni hizmet binamızın yapılması hedefimizde bizlere destek olan tüm paydaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz. 21 Eylül 2023'te yapılacak olan ihalenin öncelikle odamıza, üyelerimize ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 21 Eylül'de ihalesi gerçekleştirilecek olan yeni hizmet binasını mevcut varlıkları satmadan görev süreleri içerisinde Düzce’ye kazandırmaya kararlı olduklarını, amaçlarının 4 bin 500'ün üzerinde üyesine en üst düzeyde hizmet edebilmek olduğunu ifade etti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 21 Eylül'de ihalesi gerçekleştirilecek olan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binası ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bıyık, yönetim kurulunun en önemli hedeflerinden birinin Düzce'nin artan ticaret hacmine cevap verebilecek bir hizmet binasını Düzce’ye kazandırmak olarak belirlediğini, “Yönetim Kurulu’muzun en önemli hedeflerinden biri Düzce'ye yakışacak, modern teknolojinin imkanlarının kullanıldığı, Düzce'nin artan ticaret hacmine cevap verebilecek bir hizmet binasını kazandırmak olarak belirledik.” sözleriyle ifade etti.

 

İhale aşamasına gelindi

Bıyık, konuyla ilgili çalışmalara kısa sürede başladıklarını ifade ederek, “Hemen bir komisyon oluşturduk ve komisyonumuz da projelendirme çalışması başta olmak üzere yasal gereksinimlerin tamamını mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak ihale aşamasına getirdi.” açıklamalarında bulundu.

 

“Mevcut varlıklarımızı satmadan binayı Düzce’ye kazandırmaya kararlıyız”

Uzun yıllardır atıl durumda olan arazimize mevcut varlıklarımızı satmadan, farklı finansal seçeneklerle Düzce'nin sanayisine ve ticaretine dinamizm katacak olan yeni hizmet binamızı görev süremiz içerisinde kazandırmaya kararlıyız.

Bina tamamlandığında 20- 25 yıl Düzce iş dünyasına hizmet edecek”

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın ( Düzce TSO) mevcut binasının artan üye sayısına ve dolayısıyla oluşan ihtiyaçları karşılamakta yetersiz kaldığını ve ifade eden Bıyık, 4500'ün üzerinde üyemize en üst düzeyde hizmet edebilmek, üyelerimizi ve diğer misafirlerimizi temsil ettiğimiz 4500 üyemiz adına daha ferah fiziki imkanlarla ağırlayabilmek en önemli amaçlarımızdan biri. Mevcut binamızın fiziki koşulları artan üye sayımızı ve bundan kaynaklı oluşan ihtiyaçlarımızı karşılama noktasında artık yetersiz kalıyor. İnşallah yeni hizmet binamız tamamlandığında, mevcut hizmet binamızda olduğu gibi 20-25 yıl Düzce iş dünyasına hizmet edebilecek durumda olacak.

Bıyık, teşekkürlerini unutmayarak sözlerini tamamladı: Yeni hizmet binası konusunda özveri ile gayret eden inşaat komisyonumuz başta olmak üzere her aşamada bizleri bu konuda cesaretlendiren tüm meclisimize teşekkür ediyoruz. Gerek yasal izinlerin alınması noktasında, gerekse yeni hizmet binamızın yapılması hedefimizde bizlere destek olan tüm paydaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz. 21 Eylül 2023'te yapılacak olan ihalenin öncelikle odamıza, üyelerimize ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haberduzce.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.